Hizmetlerimiz

Karayolu Taşımacılığı

Yurtiçi ve Uluslararası lojistik alanında faaliyet gösteren Miran Lojistik, tüm Türkiye'de komple taşımacılık, parsiyel taşımacılık, proje taşımacılığı ve ofis büro taşımacılığını kendi araç parkı, depo hizmetleri ve şubeleri ile yılların tecrübesiyle sektördeki hizmet kalitesini arttırarak faaliyet göstermektedir.

Denizyolu Taşımacılığı


Depo-antrepo dağıtımları, telekomünikasyon alt yapı taşımacılığı, sanayi mamülleri taşımacılığı, tehlikeli madde taşımacılığı, akü taşımacılığı, ağır gabari taşımacılığı, konteynir taşımacılığı ve diğer taşımacılık alanlarında uzmanlaşmış ekibi ile sektörde sizlere hizmet sağlayarak çözüm ortağınız olmaktadır. Sürekli yeni yatırimlar içerisinde olan Miran Lojistik hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını daha geniş alanlara yaymayı hedeflemektedir.

Havayolu Taşımacılığı

Miran Lojistik, yurtiçinde farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalara komple lojistik yönetimi, bir başka değişle; envanter yönetimi, depo yönetimi, sevkiyat planlaması ve yurt genelinde ürün distribüsyonunu yapmaktadır.

Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda faaliyet alanlarını uygun niteliklere sahip ticari araç kiralama hizmetleri de vermektedir.

Demiryolu Taşımacılığı

Miran Lojistik Karayolu, Havayolu, Denizyolu ve Demiryolu taşımalarınızda acil, önemli ve hassas kargolarınızın zamanında ve güvenli taşınmasında sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için tecrübeli ekibi ile en uygun ve hızlı gönderimleriniz için yardımcı olmaktadır.